Питання та відповіді

Чому батьки довіряють фахівцям нашого навчального простору?

У нас працюють виключно професійні та уважні педагоги. У кожного – вищу педагогічну освіту, великий досвід роботи та актуальні знання.

Розклад занять складено найбільш зручним чином для більшої ефективності проведеного часу у нас.

Крім розвиваючих занять і освітніх курсів, у нас є заняття з різних спортивних дисциплінах, викладання музики, мистецтва і творчості і т.д.

Наші групи малокомплектні і поділені строго по віковим групам.

У нас використовується ретельно розроблене методичний супровід занять.
Ми розробили власну систему підбору зошитів і методичних посібників.
Нашими фахівцями освоєні на практиці кращі методики раннього розвитку дітей, які дійсно сприяють розвитку інтелекту, і поєднали їх з розробками наших педагогів.
Після закінчення навчального курсу, наші діти з легкістю надходять в кращі освітні установи міста, в подальшому прекрасно навчаються і показують відмінні результати.

Чому така ціна?

Наші відвідувачі, які вже уклали з нами доровор, прекрасно розуміють, що наш проект складно назвати комерційним. У нас тільки екологічно чисті, нові іграшки, всі предмети і матеріали мають сертифікацію, канцтовари та методичні матеріали високої якості; відеоспостереження, витяжна система, кондиціювання, постійна охорона, штат фахівців з вищою профільною освітою і власними методиками, великий методичний матеріал; щоденне прибирання зі спеціальними антисептичними і антиалергенними засобами, кварцування.

Чи потрібні додаткові витрати, крім оплати занять?
Для більш успішного засвоєння програми ми пропонуємо придбати зошити на друкованій основі (на весь рік або два) і буквар.

Чи потрібно приносити медичну довідку на перше заняття?
Довідку приносити не потрібно, але в договорі і правилах, які Ви підписуєте при купівлі абонемента, є пункт по якому Ви зобов’язані не приводити на заняття дитини, якщо він хворий.
Так само є пункт, за яким педагог має право не допускати на заняття дитини з ознаками захворювання.

Як проходять заняття?
Навчальна діяльність чергується з ігровою. При цьому увагу дітей утримується за допомогою зміни видів діяльності.

Чи не втомлюються діти?
Діти, які відвідують заняття в Clever Kids, не втомлюються і не втрачають інтерес до запропонованих завдань завдяки правильній структурі заняття: відбувається постійна зміна видів діяльності.

Скільки дітей займається в групах?
Кількість дітей залежить від віку і складу групи.

Яка різниця у віці у дітей в одній групі?
Різниця за віком в одній групі 6-10 місяців.

Чи можуть батьки бути присутнім на заняттях?
Діти від 1 року до 2,6 років займаються за програмою разом з батьками.
Якщо ж дитина старше, але він не відпускає маму, то фахівець буде шукати спосіб безболісної адаптації до нових умов.
Батьки можуть перебувати разом, але зобов’язані виконувати всі інструкції педагога, спрямовані на привчання дитини займатися самостійно.
В інших випадках батьки можуть перебувати у нас в зоні очікування, випити чашечку кави або чаю, почитати журнали, поспілкуватися з іншими батьками, або піти у своїх справах.

Моїй дитині 5-7 місяців, що ви могли б нам запропонувати?
В Clever Kids діти починають займатися з 8 місяців. Однак дуже добре, що Ви вже зараз замислюєтеся про розвиток свого малюка. Зателефонуйте нам, залиште свої дані і ми обов’язково запросимо Вас на наші заняття, коли підросте.


Моїй дитині 6,5 років, чи можна привести його на заняття?
Ми пропонуємо студії мистецтва і творчості, акторської майстерності, швидкочитання, іноземні мови, паралельне ведення шкільної програми (допомога в освоєнні матеріалу), спортивні дисципліни, шахи, курс великий експериментатор і багато іншого.