Студія “Усвідомлене батьківство”.
Супровід сім’ї.
Напевно кожен з нас глибоко всередині жадає бути батьком і знайти міцну сім’ю. Однак, встановлення контакту з народженим дитиною і подальше його виховання – справа непроста. Тому все більше і більше сімей останнім часом вдаються до усвідомленого батьківства як методу, що сприяє гармонійному і всебічному навчання мистецтву бути батьками.

Представляємо вам студію, присвячену вихованню дітей. Курс заснований на принципах гуманістичної педагогіки. Це виховання довірою, турботою і повагою, відповідальністю і творчістю, розсудливістю і дослідницьким інтересом.

На сьогоднішній день усвідомлене батьківство передбачає активну життєву позицію з веденням здорового способу життя і чуйним ставленням до власних потреб. Адже якщо батько не буде усвідомлено ставитися до своїх суб’єктивних потреб, дитина також не зможе бути уважним по відношенню до своїх персональних бажанням.

Ми співпрацюємо з психологами-педагогами, тренерами ВАЕП. Наші фахівці допоможуть малюкові стати людиною, в якому будуть гармонійно пов’язані любов до навколишнього світу і природне прагнення самовдосконалюватися, що дозволить йому надалі повною мірою самореалізуватися як особистості.

Розклад занять залежить від обраної Вами половини дня.
У нас є групи ранкового часу, починаючи з 9.00 до 13.30
І вечірні, з 16.00 до 20.00
Приміщення. Заняття проводяться в світлому чистому приміщенні з якісним ремонтом, витяжною системою, теплою підлогою, обладнаному всім необхідним для роботи з дітьми за останнім словом техніки.
Батьки завжди можуть спостерігати за процесом уроку за допомогою відеоспостереження.

Будемо раді бачити Вас за адресою:

Київ, вул. Чавдар 1. (м. Осокорки)

тел: (044) 383-45-90, (094) 928-15-90