Своєчасний розвиток.
Розвиток дитини має відбуватися під контролем як батьків, так і фахівців. Вони повинні своєчасно оновлювати іграшки та навчальні посібники, щоб дитина розвивалася так, як це належить в його віці. Багато батьків нехтують цим, в результаті чого діти погано вчаться в школі.

Правильно побудувати процес можуть розвиваючі заняття і відповідні методики. Крім того, що дитина завжди утримується в певній зоні, за рахунок інтересу, він буде отримувати необхідні навички і відповідні розвиток. Такі заняття повинні бути насичені ігровими елементами, щоб у дитини не пропадало бажання їх відвідувати.

Деякі діти розвиваються набагато швидше, ніж це передбачено природою. Таких дітей з кожним роком стає все більше і більше. Зараз розвивається безліч систем раннього розвитку для дітей. Дитина, спілкуючись зі своїми однолітками, буде швидше пізнавати навколишній світ, дізнаватися про нього багато нового. З дітьми проводяться різні заняття, вони вчаться танцювати, малювати, писати, вивчають іноземні мови багато чому іншому, в залежності від обраного Вами напрямку.

Для того щоб викликати у дитини інтерес до навчання, всі заняття проводяться в ігровій формі. Така форма навчання найкраще підходить діткам, починаючи з самого раннього віку. А доброзичлива атмосфера в навчальному класі робить заняття цікавими.

Процеси навчання будуються на найбільш просунутих методиках, розроблених провідними фахівцями в галузі освіти дітей. У Clever Kids працюють досвідчені викладачі та психологи. Останні допомагають скоригувати поведінку дитини, викликати у нього інтерес до багатьох наук. Крім цього, вони допоможуть дитині швидше адаптуватися до спілкування в аудиторії інших дітей.

Ми співпрацюємо з психологами-педагогами, тренерами ВАЕП. Наші фахівці допоможуть малюкові стати людиною, в якому будуть гармонійно пов’язані любов до навколишнього світу і природне прагнення самовдосконалюватися, що дозволить йому надалі повною мірою самореалізуватися як особистості.

Розклад занять залежить від обраної Вами половини дня.
У нас є групи ранкового часу, починаючи з 9.00 до 13.30
І вечірні, з 16.00 до 20.00

Приміщення.
Заняття проводяться в світлому чистому приміщенні з якісним ремонтом, витяжною системою, теплою підлогою, обладнаному всім необхідним для роботи з дітьми за останнім словом техніки.
Батьки завжди можуть спостерігати за процесом уроку за допомогою відеоспостереження.

Будемо раді бачити Вас за адресою:

Київ, вул. Чавдар 1. (м. Осокорки)

тел: (044) 383-45-90, (094) 928-15-90