Clever Kids зростає і розвивається разом з нашими дітками!

Хочемо представити вам Тетяна Павлову – фахівця в області психології, практикуючого дитячого психолога, тренера, консультанта, викладача та члена Всеукраїнської Асоціації екологічної допомоги.

«екофасилітаціі – це не про« нарешті я стабільний », а про сміливість жити і відчувати себе активним учасником свого життя …» (П. Лушин)
& Nbsp;

dsc_2887-2

“Мене звуть Тетяна Павлова, живу і працюю в Києві. Практикуючий дитячий психолог, консультант, викладач. Є членом Всеукраїнської Асоціації екологічної допомоги. Регулярно підвищую професійний і кваліфікаційний рівні по категорії« Психологічна та педагогічна допомога в умовах євроінтеграції. Екофасілітатівній підхід »

Я – мати двох дітей (дочки дванадцяти років і синові -девятнадцать), тому проблеми різного віку мені відомі не з чуток, і вирішувати їх доводиться так само, як і будь-якої матері.

Мені подобається працювати з дітьми, адже кожна дитина – унікальний і неповторний, кожен відрізняється від інших, як і всі ми, дорослі. Спілкуючись з дітьми, мимоволі згадуєш щасливі миті дитинства, де кожна хвилина – радість.

Дитинство – наш найщасливіший і дуже важливий період в житті. Саме в цьому віці закладаються основи дорослої особистості, формуються розумовий і моральний розвиток дитини, його подальше життя і успішність. Діти вчаться постійно, розвиваючи свої здібності, вміння спілкуватися з іншими людьми, діяти спільно з ними. Вчаться хотіти, радіти і засмучуватися, пізнавати нове, по-своєму бачити і розуміти життя. Як правило, для кожної дитини існує свій «ключик»: для життєрадісного сангвініка – один, активного холерика – інший, сором’язливого меланхоліка – третій, спокійного, розважливого флегматика – четвертий. Знаючи особливості характеру і темпераменту своїх дітей, можна уникнути безліч помилок у вихованні. Ми часто скаржимося на наших дітей, відчуваючи, що не виходимо з ними і забуваючи при цьому, що діти – це наше «дзеркало».

На мій погляд психолога, для успішного виховання батькам необхідний мінімум знань психології дитини: особливостей його розвитку в різні періоди, будь то криза трьох років або підлітковий період; особливостей темпераменту, характеру дитини; психологічних потреб дитини в різний період життя; типів особистості дитини, що допоможе знайти правильний стиль виховання. У всіх цих питаннях я можу Вам допомогти. Допомогти бути щасливою, мудрою мамою життєрадісних і успішних дітей.

Програма Вашої взаємодії з психологом виглядає таким чином:

– використання різних технік: казкотерапія, арт-терапія, кольоротерапія, медитація і релаксація;

– проведення тренінгів на тему розвитку комунікативного спілкування між однолітками, батьками та дітьми.

-індивідуальні консультації за запитом;

-психологічне супровід в кризовий період.

Ваша дитина ніколи не буде боятися попросити допомоги у фахівця, буде мати чітке розуміння, що він може зробити сам і до кого можна звернутися, якщо раптом у нього не вистачатиме ресурсів для вирішення власної життєвої завдання.

& Nbsp;

Будьте щасливі! ”

& Nbsp;

Спільно з нами Тетяна проводить тренінги для дітей молодшого віку, підлітків, батьків, і для всіх, хто зацікавлений у розвитку та внутрішньому зростанні.