Підготовка до дошкільного тестування.

Скоро в школу. Надходження в перший клас-це справа особливо відповідальне. Вимоги до підготовки дітей зросли. У багатьох освітніх установах введено співбесіду або психологічне тестування.

Все нижчезгаданих навички і знання наші фахівці надають на курсах занять, які спрямовані на всебічне, максимально об’ємні розвиток і отримання знань.

Підготовка до тестувань починається з лютого місяця </ strong> і паралельно проходить з усіма дисциплінами. Тривалість -до початку тестів в навчальних закладах.

Батьки все частіше стикаються з тим, що співбесіди переростають в справжні іспити, і надходження не тільки в гімназії і ліцеї, а й у звичайні школи (!) Здійснюється на конкурсній основі. Чи означає це, що для малюків, які не отримали спеціальну підготовку, шанси на зарахування до першого класу наближаються до нуля? Строго кажучи – немає!

Нехтувати підготовкою до школи все ж не варто. Важливо розуміти: переступаючи поріг школи, дитина повинна не тільки мати певний набір знань, але і бути психологічно готовим до процесу навчання. Безумовно, вміння читати, писати і рахувати, уявлення про навколишній світ дають певну перевагу дитині на початковому, адаптивному, етапі навчання в школі.

Якщо малюк вже багато знає і вміє, він буде відчувати себе вільніше. Однак не менш важливими є вміння, перебуваючи в колективі однолітків, концентрувати увагу, здатність представляти предмет або явище за описом, швидко мислити, запам’ятовувати нову інформацію, правильно викладати свої думки. Особливу роль відіграє рівень розвитку дрібної моторики, яка безпосередньо пов’язана з рівнем розвитку всіх пізнавальних процесів.

Даний процес в кожному випадку індивідуальний і залежить від здібностей і характеру конкретної дитини, а також зовнішніх умов (особливостей виховання в сім’ї, «досвіду», придбаного в дитячому дошкільному закладі і т. д.).

Батькам треба орієнтуватися приблизно на 1-2 роки регулярних занять на розвиток логіки, мислення і пам’яті.

Подібна тренування в будь-якому випадку виявиться вельми корисною і обов’язково стане в нагоді майбутньому першокласнику.
На співбесідах зазвичай перевіряють наступні аспекти: сприйняття, пам’ять, увагу і концентрація, мислення, моторика, мова. Задають також питання за темами «Навколишній світ», «Місто», «Розпорядок дня». В тести містять і нескладні арифметичні задачки.

Так що ж треба знати батькам, щоб правильно підготувати дитину до його першого шкільного випробування? По-перше, потрібні знання і вміння. Старший дошколенок повинен вміти читати, нехай і по складах, але обов’язково, розуміючи і запам’ятовуючи зміст прочитаного тексту.

До початку навчання в школі у дитини повинні бути розвинені елементарні математичні уявлення.

Від кандидата в перший клас потрібне знання літератури відповідно до віку. В основному, екзаменатори цікавляться знаннями в області казок. Українські народні казки, казки А.С. Пушкіна, зарубіжні казки для дошкільнят дитина повинна знати і вміти розповідати, а також здогадуватися з ілюстрацій, яка казка на них зображена.

На співбесідах при прийомі дітей до першого класу даються завдання психологічного характеру, де виявляються такі параметри і характеристики, як увага, пам’ять, логіка, швидкість реакції і т.д.

 

Наша адреса: Київ, вул. Чавдар 1. (м. Осокорки)

тел: (044) 383-45-90, (094) 928-15-90

Запис на пробне заняття