Підготовка дітей до школи

Зараз курс підготовки до школи став практично обов’язковим.

Випускники нашого курсу надходять в кращі київські школи і гімназії.

Наші фахівці володіють запатентований авторським способом навчання з елементами ейдетики.

Методика навчання передбачає розвиток багатовимірного асоціативного мислення. Заняття сприяють гармонійному розвитку всіх психічних процесів: пам’яті, уваги, асоціативного мислення, швидкості реакції, логіки.
Ефективним способом навчання дітей читання, є «Асоціативне читання». Суть методу полягає в тому, що читання відбувається на основі цілісного сприйняття слова і асоціативного мислення. Дітям молодшого віку пропонуються короткі фрази, для дітей старшого віку – невеликі тексти. За рахунок збільшення асоціативних історій дитина набуває навиків читання. Використання піктограм у навчанні, сприяє розвитку пам’яті, збагачення словникового запасу, мовної активності дитини. Методика формує всебічну готовність дитини до навчання в школі

На заняттях у нашого фахівця є короткі физминутки, але немає творчості, ритмічних блоків, музичних пауз. Все це – чудові речі, і ті батьки, які вважають їх важливими, призводять до нас дітей окремо на музику, танці, малювання. (Наприклад, багато батьків залишають у нас дітей після підготовки до школи на заняття по творчості, на англійську мову, гімнастику і карате).

Тобто, ми витрачаємо більше часу безпосередньо на підготовку до школи. Цьому присвячена кожна хвилина заняття.

До речі, відсутність «розваг» аж ніяк не означає, що заняття нудні. Ви побачите, що діти на занятті багато регочуть і посміхаються.

Що входить в навчання?

• Логіка • Ейдетика • Лист • Читання • Колективні гри

Ми використовуємо в повному обсязі матеріали авторства Петерсон Л.Г., Холіну Н.П.

    1. Логіка і ейдетика. До першого класу важливо вміти не тільки рахувати, а й логічно мислити при вирішенні непростих завдань. Наші педагоги допоможуть сформувати правильну ланцюжок в рішеннях і закріпити накопичені знання практичними роботами.
    2. Лист. Важливим також є вміння орієнтуватися в робочому зошиті. Викладач вчить правильно тримати ручку в руці. Прописуючи дрібні деталі, дитина буде каліграфічно виводити справжні букви, і радіти своїм успіхам.
    3. Читання. Робота з кубиками Зайцева, книгою і навчання читанню. Вчинений алфавіт і підготовча робота дозволить дитині читати по складах невеликі тексти. Ваша дитина навчиться читати українською мовою.
    4. Колективні гри. Навчальний процес, як би не старалися викладачі, трохи обтяжує дитини і тому без физминуток не обійтися. Діти грають в різні інтелектуальні ігри, що дозволяє налагодити взаємозв’язок з ровесниками і розширити свій кругозір.

</ ol>
Велике значення має наповнення занять – їх структура, вибір навчальних посібників, послідовність і вибудуваність курсу, ефективність якого відточувалася 8 років.

Учні нашого курсу отримують набір підручників, робочих зошитів та прописи, в яких вони будуть виконувати невелике домашнє завдання.

DSC_0240

Курси розраховані на рік і на два роки навчання.
Тривалість заняття 50 хвилин.

Розклад занять залежить від обраної Вами половини дня.
У нас є групи ранкового часу, починаючи з 9.00 до 13.00
І вечірні, з 16.00 до 19.00

Приміщення. Заняття проводяться в світлому чистому приміщенні з якісним ремонтом, витяжною системою, теплими підлогами, обладнаному всім необхідним для роботи з дітьми за останнім словом техніки.
Батьки завжди можуть спостерігати за процесом уроку за допомогою відеоспостереження.

detstvo4

Вартість одного заняття 100 грн.

Абонемент на 8 занять два рази на тиждень – 700 грн.

Будемо раді бачити Вас за адресою:

Київ, вул. Чавдар 1. (м. Осокорки)

тел: (044) 383-45-90, (094) 928-15-90

Запис на пробний урок