Логіка для дітей

Розвиток математичних, мовних і інтелектуальних здібностей – наші головні напрямки роботи.
Кожен урок разом з викладачем діти вчаться вирішувати головоломки, вміють приймати рішення і доводити їх правильність, розвивають уяву і інтуїцію. Ваша дитина отримує задатки лідера.

Основа програм:

– Методики академіка Н.А.Зайцева – розвиток математичних здібностей.
– Зібрані світові головоломки, логічні задачі з фігурами, буквами, предметами, розвиток дрібної і великої моторики, а так само авторські розробки наших педагогів.
– І були взяті елементи Монтессорі – робота з сипучими, рідкими матеріалами.
На сучасному етапі модернізації дошкільної освіти особлива увага приділяється забезпеченню якості освіти в дошкільному віці, що викликає необхідність пошуку способів і засобів розвитку логічних прийомів розумових дій, враховуючи потреби та інтереси дошкільнят.

Регулярне відвідування занять дозволить максимально реалізувати можливості дитини, досягти високих результатів і отримати позитивні емоції від навчання і спілкування з однолітками.
На очах Ваш малюк буде змінюватися. Полюбить рахунок, вирішувати логічні завдання, грамотно розмовляти, буде уважним, будинки сам собі знайде заняття. Допоможіть реалізуватися своїй дитині, він САМ буде радий своїм успіхам, здивує Вас своїми знаннями.

Приміщення. Заняття проводяться в світлому чистому приміщенні з якісним ремонтом, витяжною системою, теплою підлогою, обладнаному всім необхідним для роботи з дітьми за останнім словом техніки.
Батьки завжди можуть спостерігати за процесом уроку за допомогою відеоспостереження.
Тривалість заняття 50 хвилин.
Розклад занять залежить від обраної Вами половини дня.
У нас є групи ранкового часу: вівторок, четвер з 9.00 до 13.00.
І вечірні: п’ятниця з 16.00 до 19.00.

Стоимость занятия 120 грн.

Абонемент 8 занятий два раза в неделю — 850 грн.

Будем рады видеть Вас по адресу:

Киев, ул. Чавдар 1. (м. Осокорки)

тел:(044) 383-45-90, (094) 928-15-90