Clever Kids
Творчий простір для всебічного розвитку дітей та сім’ї в цілому.

Уміння чути і слухати дитини – головне завдання наших фахівців. До того ж дитинство – найкраща пора для формування світогляду, звичок, позитивного мислення та хороших манер.

Наші заняття розроблені на основі класичних і інноваційних методик і будуються на індивідуальному підході до кожної дитини, що робить розвиток дитини природним і радісним справою, виховує особистість, здатну досягти успіху в житті, розвиває творчі здібності.

Кожен малюк – ніжний паросток, який розвивається і тягнеться до сонечка самостійно. Ми створюємо атмосферу любові і довіри, в якій це відбувається гармонійно і природно.
Все, що оточує дітей в нашому просторі сприяє живій грі, розвиває фантазію, дарує внутрішній спокій.

Саме у нас діти отримують різнобічний розвиток. Серед численних зарубіжних і російських методик (МОНТЕССОРІ, ГЛЕБ будинку, ЗАЙЦЕВ, Нікітін, ТА ІН.) Ми вибираємо тільки найкраще!

Для самих маленьких у нас проводяться заняття з раннього розвитку, музичні студії, студії творчості.
Для старших діток у нас відкриті групи комплексного розвитку, підготовки до школи читання, музично-театралізованої діяльності, творчості, малювання і багато-багато іншого.

Для нас важливе кожне маленьке зернятко, і ми постараємося знайти заняття до душі і створити комфортні умови для росту і розвитку.